Treści zamieszczone na tym blogu mają charakter poglądowy. Są to doświadczenia i subiektywne opinie autorów. Korzystasz na własną odpowiedzialność.

środa, 4 listopada 2015

Strategia zarabiania w internecie w oparciu o platformy reklamowe.

Dzisiaj podzielę się z Wami swoim schematem działania w zarabianiu przez internet. Wiem, że stosują go również osoby, które regularnie wypłacają duże kwoty właśnie wykorzystując platformy reklamowe. 
Wpis będzie dość obszerny, ale sądzę, że dla każdej początkującej osoby może okazać się pomocny. Przeczytaj do końca bo wbrew pozorom nie służy on opisowi programów a sposobom jak je wykorzystać do stabilnego zarabiania.

Strategia zarabiania w internecie w oparciu o platformy reklamowe


No to lecimy :)

Zakładam, że każdy na początku nie ma za dużo kasy na inwestycje, lub po prostu nie ma jej wcale i musi ruszyć z tematem. W takim przypadku najlepiej zarejestrować się w miejscach, które płacą za klikanie w reklamy i dają dobry procent za polecanie programu innym użytkownikom. 

Można również proponować reklamowanie stron w internecie osobom, które np. :
- posiadają małe biznesy i kompletnie nie reklamują się w sieci (jest na prawdę duuużo takich biznesików np. saloniki kosmetyczne, stolarnie, nawet usługi "złotej rączki" i wiele innych), 

- chcą "nabić" sobie wejścia na bloga, wyświetlenia na YouTube itd. (blogerom i vlogerom zależy na statystykach, bo dzięki nim nawiązują współpracę z firmami, które reklamują się za ich pośrednictwem), 

Poszukaj takich ludzi na portalach ogłoszeniowych: gumtree, olx itd.


Otóż platform takich jest bardzo dużo, jedne pojawiają się i znikają bardzo szybko. Inne gwarantują stabilny zarobek przez długi czas. Które wybrać, aby nie zdziwić się, że firma zwinęła żagle a po zarobkach nie został nawet kurz?

Strategia zarabiania w internecie w oparciu o platformy reklamowe


Pisałem o tym w jednym z wcześniejszych artykułów. Firma najlepiej jeśli:
- posiada procesor płatniczy,
- użytkownicy przesyłają dowody wypłat z tej platformy,
- wiesz kim jest admin lub twórca,
- bezproblemowo kontaktujesz się z supprotem lub osobami odpowiedzialnymi za pomoc np. przez grupę na facebooku.

Przedstawię tutaj 2 platformy, w których działam aktywnie i właśnie na nich się skupiam.


Platforma to MXRevShare, której twórcą jest James Lee Valentine. 


Twórca wielu programów i autor przydatnych książek o zarabianiu. Paczki reklam już od 5$ - zwrot inwestycji 110% + wiele dodatkowych opcji zarabiania.

Inna platforma to FUTURENET gdzie działanie opiera się na podobnych zasadach. Paczki już od 10$ dają zwrot 120% + wiele genialnych opcji zarabiania np. wynagrodzenie za aktywność w portalu społecznościowym łudząco podobnym to facebooka. 

Możesz działać spokojnie w oparciu o tą strategię. Sam jestem zarejestrowany w kilkunastu platformach i "przerzucam" zarobki tam gdzie aktualnie wiedzie się najlepiej. Znaczną część wypłacam bo o to tu chodzi. W razie pytań, pisz do mnie - chętnie Ci pomogę jeśli będę mógł. Niech Twoje zarobki puchną z radością!

Zarabiaj ze mną w: 


      

6 komentarzy:

 1. Bardzo dziękuję za świetny wpis, wiele mi rozjaśnił w tym temacie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Proszę uprzejmie. Niebawem kolejne wpisy o możliwościach zarobkowych przez sieć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzialasz moze na MAP my advertising pays, slyszales cos o tym moze, dobre zle opinie?

  OdpowiedzUsuń
 4. duzo informacji wymaga uaktualnienia, by nie wprowadzać odbiorców w błąd

  OdpowiedzUsuń
 5. duzo informacji wymaga uaktualnienia, by nie wprowadzać odbiorców w błąd

  OdpowiedzUsuń